Czy można świętując i bawiąc się, jednocześnie pomagać innym? Okazuje się że tak. Kino Kapitol w najbliższych dniach oferuje wiele atrakcji związanych z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Natomiast 12 listopada kino będzie brać udział w akcji charytatywnej “Budzimy Mateusza”. Z każdego biletu zakupionego tego dnia, kino przekaże część dochodu na pomoc dla przebywającego w śpiączce Mateusza Sawczenko.

Każdy, kto 12 listopada dniu wybierze się do Kina Kapitol – wesprze przebywającego w śpiączce Mateusza Sawczenko.

Mateusz to 21-letni mieszkaniec Gryfic, który od 16 września b.r. w wyniku niefortunnych zdarzeń przebywa w śpiączce. Obecnie, jako podopieczny fundacji “Światło” przebywa w klinice w Toruniu – pobyt tam to dla niego szansa na wybudzenie. Jednakże miesięczny koszt pobytu w klinice to 2 tysiące złotych.

Kino Kapitol postanowiło pomóc mamie Mateusza w wybudzeniu jej jedynego syna ze śpiączki. Pomoc ta podzielona będzie na trzy etapy, z którego pierwszym będzie przekazanie 2 zł od każdego zakupionego w dniu 12 listopada 2018 r biletu. 

Oto repertuar kina na ów dzień:

  • 11:30-303.BITWA O ANGLIĘ
  • 15:00-KLAKSON I SPÓŁKA
  • 17:00-PLANETA SINGLI 2
  • 19:30-PLANETA SINGLI 2

A zatem: 12 listopada wybierzmy się do kina i pomóżmy obudzić Mateusza!

Każdy, kto 12 listopada wybierze się do Kina Kapitol, kupując bilet wesprze przebywającego w śpiączce Mateusza Sawczenko.
Każdy, kto 12 listopada wybierze się do Kina Kapitol, kupując bilet wesprze przebywającego w śpiączce Mateusza Sawczenko.