Już 14 grudnia o 16:30 w Gryficach odbędzie się pierwsza Gryficka Parada Światła! Wydarzenie pod patronatem burmistrza będzie pierwszym takim wydarzeniem nie tylko w naszym mieście, ale i prawdopodobnie w Polsce! Obok takiej parady nie można przejść obojętnie.

Każdy może wziąć udział!

Oprócz organizatorów (Red Swing Low i ZPiR Tarantule) do wydarzenia przyłączyły się już m.in. gryfickie szkoły podstawowe i Uniwersytet Trzeciego Wieku, więc już teraz potwierdzonych jest około 400 uczestników.

Ale to nie wszystko. Każdy może wziąć udział w paradzie i przyczynić się do jeszcze większego rozświetlenia Gryfic!

Chętnych do przyłączenia się do muzyków i tancerzy zapraszamy 3 grudnia do Gryfickiego Domu Kultury na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się o godzinie 18:00 lub do kontaktu z kapelmistrzem orkiestry panem Krzysztofem Malickim (tel. 884 688 940)

Trasa Gryfickiej Parady Światła

Gryficka Parada Światła trasa przejścia przez miasto
Trasa Gryfickiej Parady Światła (kliknij by powiększyć)

Gryficka parada rozpocznie się o 16:30 przy Bramie Wysokiej i przejdzie ulicą Wojska Polskiego aż do ulicy Brackiej, następnie przez Bracką przejdzie do ulicy Niepodległości i wróci na Plac Zwycięstwa, wcześniej go okrążając. Około godziny 17:30 nastąpi wspólne zapalenie choinki i Wigilia Miejska.
Przypominamy, spotkanie organizacyjne już 3 grudnia o 18:00 w GDK! Przyłącz się do zabawy i przeżyj niezapmniane wydarzenie.

gryficka parada światła już 14 grudnia