Za nami drugi półfinał turnieju kręglowego Kapitol Bowling Cup, którego organizatorem jest Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol w Gryficach. Tym razem ponad dwugodzinne, zacięte zmagania wyłoniły kolejne dwa zespoły, którym udało się uzyskać przepustkę do finału tych szalenie interesujących rozgrywek. Co do miejsca pierwszego nie było zaskoczenia.

Najlepszą drużyną, i to zdecydowanie, okazali się ubiegłoroczni zwycięzcy turnieju – drużyna „Różowych miśków”. Zespół uzyskał aż 1244 punkty. W drużynie tej grał również najlepszy zawodnik półfinału, pan Jacek, który „wyturlał” 333 punkty. Kapitol Bowling Cup

Najciekawsza jednak okazała się rywalizacja o miejsce drugie, którą wygrała najbarwniejsza drużyna tego półfinału – zespół reprezentujący Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gryficach. UTW uzyskał 853 pkt. i wyprzedził drużynę Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Gryficach (814 pkt.) oraz drużynę Zespół Piosenki i Ruchu Tarantule Grupa 35+ (687 pkt.). Ostatnie miejsce w tym półfinale zdobyli reprezentanci Związku Nauczycielstwa Polskiego, którzy zdobyli 640 pkt.Kapitol Bowling Cup

Nadmieńmy również, że w pierwszym półfinale, który odbył się w październiku br., najlepszą drużyną zostali reprezentanci Urzędu Skarbowego (1094 pkt.), którzy wyprzedzili, zespół Lazur (1014 pkt.) oraz reprezentantów Urzędu Miejskiego (1012 pkt.) Czwarte, piąte i szóste miejsce zajęli odpowiednio Run Gryf (920 pkt.), drużyna Morsów (752 pkt.) oraz „najładniejsza”, składająca się wyłącznie z przemiłych pań, drużyna OPS Gryfice (561 pkt.).

Za miesiąc kolejne spotkanie i szansa na zdobycie awansu do wiosennego finału, z którego relację znajdziecie oczywiście na eGryfice.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.