Pod koniec sierpnia br. w Wiosce Artystycznej Janowo wystąpi charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym. Wraz z nią na scenie pojawią się gitarzysta Krzysztof Kawałko i perkusista Michał Bryndal.

Będzie to drugi występ artystki w Wiosce Artystycznej Janowo, poprzednio koncertowała tu w lipcu ubiegłego roku. Monika Borzym na scenie w Janowie zagra trzy koncerty 26, 27 i 28 sierpnia.

Monika Borzym urodziła się w Warszawie a swoją karierę rozpoczęła od brawurowego występu w Sali Kongresowej na festiwalu Jazz Jambore w 2009 roku, na który została zaproszona przez Michała Urbaniaka. Od tamtego czasu wydała płyty: “Girl Talk” (2011), “My place” (2013) “Back to the Garden” (2016), oraz “Jestem Przestrzeń” (2017). Artystka jest otwarta na różne gatunki muzyczne, często występuje gościnnie z innymi artystami. Śpiewała na kilku płytach Tego Typa Mesa, zaśpiewała na płycie “Wasowski odnaleziony” pod kierownictwem Krzysztofa Herdzina. Bierze udział projekcie Albo Inaczej wytwórni Alkopoligamia, a także pisze piosenki dla innych artystów.

Terminy koncertów:

  • 26 sierpnia (poniedziałek) godz. 20.15
  • 27 sierpnia (wtorek) godz. 18.00
  • 28 sierpnia (środa) godz. 18.00

Artystce towarzyszyć będą:

  • Krzysztof Kawałko – gitara
  • Michał Bryndal – perkusja
Monika Borzym w Janowie
Monika Borzym w Wiosce Artystycznej Janowo