Klub Sportowy Chrobry Gryfice ma się kim pochwalić. Na  Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Województwa w Szczecinie zawodnicy klubu stanęli na podium!

Mistrzostwa odbyły się 19 stycznia. Zawodnicy Chrobrego Gryfice zaprezentowali się świetnie. Martyna Konieczko została Vicemistrzynią województwa w skoku w dal. Srebrny medal w kategorii do lat 16 zdobyła z wynikiem 4,36 m.

Natomiast w kategorii do lat 18 na 3 miejscu uplasował się Krzysztof Biereśniewicz, skacząc na imponującą odległość –  5,21 m.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Martyna i Krzysztof zajęli miejsca na podium na Mistrzostwach Województwa w lekkoatletyce.  Fot. Klub Sportowy Chrobry Gryfice.
Martyna i Krzysztof zajęli miejsca na podium na Mistrzostwach Województwa w lekkoatletyce. Fot. Klub Sportowy Chrobry Gryfice.