Ruszyła przebudowa odcinka Trzebiatów-Kłodkowo drogi wojewódzkiej 109. Droga będzie całkowicie zamknięta do kwietnia tego roku, a później, kiedy stan robót na to pozwoli –  wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Mieszkańcy Trzebiatowa, którzy mieszkają przy wyjeździe do Gryfic (ul. Zagórska) będą mieli możliwość dostania się do posesji.

Jeszcze dzisiaj (7 stycznia) przedstawiciele władzy Gminy Trzebiatów spotkać się mają z dyrektorami firm transportowych aby omówić najkorzystniejsze warunki przewozu mieszkańców dojeżdżających do pracy z miejscowości Kłodkowo-Wlewo do Trzebiatowa i Gryfic.

O trasie objazdu z Trzebiatowa do Gryfic pisaliśmy tutaj. Natomiast mieszkańcy Kłodkowa i Wlewa, aby dostać się do Trzebiatowa, będą musieli pokonać następującą trasę: Kłodkowo-Górzyca- Otok-Zacisze-Węgorzyn-Czaplin Wielki-Trzebiatów – jak zaznaczono na mapie poniżej:

Mieszkańcy Kłodkowa i Wlewa aby dostać się do Trzebiatowa będą musieli pokonać następującą trasę: Kłodkowo-Górzyca- Otok-Zacisze-Węgorzyn-Czaplin Wielki-Trzebiatów
Mieszkańcy Kłodkowa i Wlewa aby dostać się do Trzebiatowa będą musieli pokonać następującą trasę:
Kłodkowo-Górzyca- Otok-Zacisze-Węgorzyn-Czaplin Wielki-Trzebiatów. Źródło: Urząd Miejski w Trzebiatowie.