Nie będzie przesadą stwierdzenie, że serca gryficzan już dawno zostały podbite przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Red Swing Low. Tutaj młodych muzyków i tancerzy nie trzeba przedstawiać nikomu. Żeby dalej koncertować i zawojować świat – potrzebują własnego busa.

Możemy im pomóc go zakupić, wspierając prowadzoną przez nich zbiórkę:

https://zrzutka.pl/zngg83

Bus potrzebny jest nie tylko do dalekich podróży – lecz także do transportowania sprzętu na lokalne koncerty oraz na próby. Dotychczas instrumenty oraz inne sprzęty transportowane były ręcznie lub samochodem. W raz z rozwojem oraz modernizacją RSL zakupiony został sprzęt muzyczny oraz inscenizacje o wymiarach przekraczających 2m, o wadze około 200kg.

W roku 2019 Orkiestra obchodzi jubileusz X-lecia swojego funkcjonowania. Również w tym roku młodzi muzycy i tancerze wyjeżdżają na Mistrzostwa Europy Rasteder Musiktage. W każdy weekend instrumenty muszą być przewożone z Gryfickiego Domu Kultury na stadion lub salę gimnastyczną gdzie członkowie Red Swing Low szykują nowe show.

Na zakup busa potrzebne jest 20 000 złotych. Póki co uzbierano 3% tej kwoty – 631 złotych. Wspomóżmy tę zbiórkę i pomóżmy Red Swing Low zawojować świat!

Red Swing Low potrzebuje własnego busa. Pomóżmy im go kupić!
Red Swing Low potrzebuje własnego busa. Pomóżmy im go kupić!