Trzebiatowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sekielskim. Odbędzie się ono 18 czerwca o godzinie 18.00 w Czytelni Głównej.

Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa Od deski do deski – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Obecnie również wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Jest autorem bestsellerowej trylogii “Sejf” oraz trylogii “SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w 2019 roku.

Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata, w  programie “Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla  uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. “Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

Jest pomysłodawcą oraz twórcą filmu o pedofilii w kościele katolickim pt. “Tylko nie mów nikomu”, który w całości został zrealizowany ze zbiórki społecznej.

 

18 czerwca w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sekielskim.
18 czerwca w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie z Tomaszem Sekielskim.