Już w najbliższą niedzielę, 13 października 2019, odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. W gminie Gryfice tego dnia kursować będzie bezpłatny autobus, który, dojedziesz bezpośrednio pod lokal wyborczy. Zobacz rozkład jazdy!

Autobusy będą dwa. Pierwszy rozwoził będzie ludzi do lokali wyborczych w obwodach nr 1, 2 i 3, natomiast drugi – w obwodach nr 4, 5, 6 i 9. Pełny rozkład przedstawia się następująco:

I Autobus

Obwód głosowania nr 1 w Spółdzielni Mieszkaniowej “Nad Regą” w Gryficach ul. Jana Dąbskiego 48:

  • Gryfice – 9.30
  • Smolęcin – 9.45
  • Łopianów – 9.50
  • Sokołów – 10.00
  • Rotnowo – 10.10
  • Skowrony – 10.15
  • Lubieszewo – 10.20
  • Stawno – 10.25
  • Skalin – 10.45
  • Raduń – 10.50
  • Gryfice, J.Dąbskiego 48 – 11.10
  • powrót 11.30

Obwód głosowania nr 2 w Szkole Podstawowej, Budynek B, Trzygłów 24:

  • Gryfice – 13.00
  • Brodniki – 13.10
  • Lubin – 13.15
  • Barkowo – 13.20
  • Waniorowo – 13.30
  • Grębocin – 13.35
  • Baszewice – 13.40
  • Grochów – 13.50
  • Trzygłów 24 – 14.00
  • powrót 14.15

Obwód głosowania nr 3 w świetlicy w Świeszewie

  • Gryfice – 15.30
  • Podłęcze – 15.50
  • Ościęcin – 16.00
  • Jasiel – 16.05
  • Zagórcze – 16.15
  • Kołomąć – 16.25
  • Świeszewo świetlica – 16.35
  • powrót – 16.50

II Autobus

Obwód głosowania nr 6 w świetlicy w Rybokartach

  • Gryfice – 9.45
  • Rzęsin – 10.00
  • Kukań – 10.05
  • Wołczyno – 10.15
  • Krakowice – 10.20
  • Rybokarty świetlica – 10.25
  • Powrót 10.40

drugi kurs do świetlicy w Rybokartach na innej trasie:

  • Gryfice – 11.30
  • Witno – 11.45
  • Niedźwiedziska – 11.50
  • Dobrzyń – 11.55
  • Wilczkowo – 12.05
  • Lubków – 12.15
  • Rybokarty świetlica – 12.20
  • powrót 12.40

Obwód głosowania nr 9, Szkoła Podstawowa nr 4 w Górzycy:

  • Gryfice – 13.30
  • Jabłonowo – 13.40
  • Popiele – 13.50
  • Zaleszczyce – 13.55
  • Borzyszewo – 14.00
  • Rzęskowo – 14.15
  • Gryfice Sienkiewicza 10 – 14.25
  • powrót – 14.40

Obwód głosowania nr 4 w Szkole Podstawowej w Górzycy:

  • Gryfice – 15.30
  • Zielin – 15.40
  • Dziadowo – 15.50
  • Otok – 16.00
  • Zacisze – 16.10
  • Borzęcin – 16.20
  • Górzyca Szkoła Podstawowa – 16.25
  • powrót – 16.40

Obwód głosowania nr 5 w Szkole Podstawowej w Prusinowie:

  • Gryfice – 17.40
  • Grądy – 17.55
  • Przybiernówko – 18.00
  • Niekładź – 18.10
  • Prusinowo Szkoła Podstawowa – 18.20
  • powrót – 18.40