26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed nami! 14 stycznia 2018 r. w całym powiecie gryfickim odbędą się licytacje i zbiórki pieniędzy, występy, koncerty, i inne wydarzenia, a wszystko po to, by pozyskać jak największą kwotę i pobić kolejny rekord w zbiórce dla WOŚP. Celem 26. finału WOŚP jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych.

14 stycznia w Gryficach będzie się działo! MKS Baszta Gryfice zaprasza do udziału w zawodach strzeleckich pneumatycznych na rzecz fundacji WOŚP. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wrzucenie datku do puszki WOŚP.  Zawody rozpoczną się na strzelnicy sportowej LOK w Gryficach w godzinach 9:00 – 12:00. Oprócz tego rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszy latawiec promujący ideę WOŚP, który weźmie udział w jednej z organizowanych tego dnia licytacji finałowych. Na pływalni w Gryficach odbędzie się Aquathlon – Policz się z cukrzycą. Opłata startowa za udział w zawodach ma charakter cegiełki wrzucanej do puszki WOŚP. W Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol zagrają Sixty Seven, Mech oraz Divers Cover Band.

WOŚP Gryfice - plakat

Główna impreza podczas tegorocznego finału WOŚP w Trzebiatowie rozpocznie się o godzinie 16:30. Wśród wydarzeń, które rozpoczną się tego dnia w Trzebiatowie będą m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży, koncert zespołu “Kex”, pokaz tańca z ogniem, a w międzyczasie licytacje atrakcyjnych gadżetów.

wośp Trzebiatów - plakat

W Mrzeżynie odbędzie się Mrzeżyński Bieg dla WOŚP z Jackiem Kabatą. Start o godzinie 10:00. Po biegu zaplanowano poczęstunek i licytacje.

W Karnicach 26. finał WOŚP rozpocznie się o godzinie 15:00. Będą licytacje i pyszne smakołyki. Podczas wydarzenia wystąpią:

 • Julia Kolanek – 16:00,
 • Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Cerkwicy – 16:30,
 • Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach – 17:10,
 • Danuta i Krzysztof Kolanek: 17:45,
 • Zespół Żurawianki,
 • Zespół ZBAJ.

Podczas finału WOŚP w Płotach odbędzie się koncert Time To Express i Curcuma. Zapraszamy o godzinie 18:00 do Hali Widowiskowo-Sportowej Rega Arena w Płotach. Wstęp wolny.

koncert wośp - plakat

Zapraszamy!

1 KOMENTARZ

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here