Miał odbyć się w niedzielę 10 stycznia br., jednak ze względu na wprowadzoną do dnia 17 stycznia kwarantannę narodową, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przeniesiony na ostatni dzień miesiąca, czyli 31 stycznia 2021.

Jednak wielka orkiestra gra już od grudnia. Okazuje się, że pandemia nie jest żadną przeszkodą, by zbierać pieniądze dla tych, którzy każdego roku na nie czekają.

Jak wynika z danych 97% Polaków zna Fundację WOŚP, 85% Polaków darzy WOŚP zaufaniem, blisko 3 miliony dzieci uczy się dzięki Fundacji pierwszej pomocy, a w ciągu 28. Finałów WOŚP zebrano ponad 1,3 MLD PLN.

I nic w tym dziwnego, bo nawet teraz, kiedy jest pandemia już od grudnia orkiestra gra.

WOŚP gra również na naszym lokalnym podwórku. Mrzeżyński sztab WOŚP zaprasza na VIII edycję Biegu z Jackiem Kabatą. Zapisy wyłącznie w dniu biegu od godz. 9:00. Wpisowe do PUSZKI WOŚP.  Start biegu o godz. 10:00 na ul. Bałtyckiej w Mrzeżynie.

W tym roku odbędzie się również Pierwszy Mrzeżyński DOGTREKKING z WOŚP. To doskonała okazja aby z czworonożnym przyjacielem wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka.

29. już zbiórka WOŚP dedykowana jest wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOŚP

Poprzedni artykułStowarzyszenie Z Pomysłem z dofinansowaniem z Programu Społecznik
Następny artykułSSR Powiatu Gryfickiego podsumowała rok 2020