Dobra wiadomość dla miłośników dobrych filmów! Do gryfickiego kina Kapitol wchodzi nowy repertuar. Co możemy w najbliższym czasie obejrzeć na dużym ekranie? Wybierać naprawdę jest z czego. 

Dziś (12.05) o 17.15 – “Kraina Cudów” – film animowany, którego główną bohaterką jest 8-letnia dziewczynka, wchodząca w trudny okres dojrzewania. Jednocześnie musi jednak też zmierzyć się z ciężką chorobą swojej matki. Zostajemy wprowadzeni w czarodziejski świat wykreowany w jej wyobraźni, zbudowany wokół ożywionego parku rozrywki i zamieszkały przez gadające zwierzęta.

Również dzisiaj, o 19. 00 – horror “Topielisko. Klątwa La Llorony” .Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń.

W przyszłym tygodniu oprócz “Topieliska” i “Krainy Cudów” będziemy mieli ostatnią szansę na obejrzenie “Let’s Dance” – komediodramat, którego głównym bohaterem jest Joseph. Jego pasją jest breakdance. Rytmy hip-hopu pochłaniają go tak bardzo, że rezygnuje z propozycji pracy w firmie ojca i postanawia wyjechać do Paryża, by rozpocząć taneczną karierę…

Pełen repertuar Kapitolu na najbliższy tydzień przedstawia się następująco:

Repertuar kina Kapitol maj 2019.
Repertuar kina Kapitol maj 2019.