Na deskach sceny Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol w Gryficach gościł spektakl „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” w reżyserii Piotra Dąbrowskiego.

W sobotę 7 kwietnia gryficzanie mogli zobaczyć na żywo spektakl z doskonałą obsadą aktorską, którą na co dzień podziwiają bywalcy warszawskiego Teatru Palladium.

Andropauza - spektakl w CRR Kapitol

Maciej Damięcki, Piotr Dąbrowski, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak oraz Matylda Damięcka zabrali nas na Uniwersytet Trzeciego Wieku. To tu z perspektywy studentów mających na karku całkiem sporo już lat i generalnie więcej z dzieci niż z dorosłych obserwujemy relacje międzyludzkie podszyte czystej postaci „geriatrią”, w której serce jeszcze by chciało jednak ciało już nie niekoniecznie jest w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Andropauza - spektakl w CRR Kapitol

Głowni bohaterowie – Hrabia, Behemot, Miernota i Sławek widząc potrzebę naprawy uczelnianej doszczętnie zepsutej rzeczywistość zakładają teatr i szykują się do wystawienia „Dziadów” Adama Mickiewicza. Jak się okazuje, spektakl w połączeniu z ich „wyjątkowymi” osobowościami staje się solidną kanwą komedii, której byliśmy świadkami. Salwy śmiechu w połączeniu z ogromną przyjemnością obejrzenia gry aktorskiej stały się wspaniałą okazją do tego, by szczelnie wypełnić salę Kapitolu i zwyczajnie doskonale się bawić.

Poprzedni artykułJak i gdzie zgłosić się po zasiłek dla bezrobotnych w Gryficach?
Następny artykułMLUKS „Jedynka” Trzebiatów z brązowym medalem MP! Brawo dziewczyny!