Dziś rozpoczęły się plenery fotograficzno-malarskie pt. „Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017”. Organizatorem wydarzenia jest Gryficki Dom Kultury przy współpracy Fotoklubu “Zamek” z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie i Gminy Gryfice.

Na tegorocznych ASP pojawią się artyści, fotografowie i malarze min. ze Szczecina, Zielonej Góry, Kosewa, Wrocławia, Chorzowa, Łodzi, Dąbrowy Górniczej, Nowogardu, Saarbrücken i Kempten (Niemcy) oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Tematyką pleneru plastycznego będzie „Kiedy kobieta z głową w chmurach tkwi w marzeniach”, fotograficznego „Za oknem”. Oba tematy pozwalają plenerowiczom na szeroką interpretację i dowolność w tworzeniu swoich prac.

W ramach plenerów, w Gryfickim Domu Kultury odbędą się również otwarte warsztaty prowadzone przez uczestników ASP, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informacje na temat warsztatów można uzyskać w GDK lub tel. 91 384 26 88.

Podsumowaniem plenerów w Pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach będzie robocza wystawa poplenerowa, na którą zapraszamy 18 sierpnia o godz. 17:00.

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here