Za nami trzeci dzień ferii zimowych a Gryficki Dom Kultury nie zwalnia tempa. W czwartek od godz. 11:00 zaprasza na “Szkołę ratowniczą małego komandosa” i spektakl teatralny “Czerwony Kapturek”.

Szczegóły poniżej:

  • SZKOŁA RATOWNICZA MAŁEGO KOMANDOSA” warsztaty z GRYF TACTICAL GROUP GRYFICE. Nauka pierwszej pomocy to wielkie wyzwanie, a jeśli wyzwanie to trzeba i odwagi komandosa! Tego dnia uczynimy z was małych komandosów! Jak to uczynimy – TO NIESPODZIANKA! Potem już poznamy sztukę ratowania ludzkiego życia i zdrowia, która wierzymy wejdzie wam szybko w krew i zapasjonuje wielu z was! Dodatkowo przygotowaliśmy dla was dużo sprzętu medycznego, który na pewno będzie nam tego dnia przydatny!

  • CZERWONY KAPTUREK” – spektakl teatralny Teatru „Blaszany Bębenek”. Spektakl „Czerwony Kapturek” to luźna adaptacja baśni Charles’a Perraulta o tym samym tytule. Nasze przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą widzów do świata baśni, gdzie spotkają nie tylko Czerwonego Kapturka i Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubioną pszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych, równie barwnych postaci. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przygód Czerwonego Kapturka, w zupełnie nowej odsłonie.

Zapraszamy

Gryficki Dom Kultury