W zeszłą sobotę, zespół seniorów Wybrzeża Rewalskiego Rewal rozegrał swój ostatni mecz sezonu 2021/22 w klasie okręgowej, w którym pokonał Prawobrzeże Świnoujście 9-2.

Wybrzeże już tydzień temu zapewniło sobie fotel lidera na koniec rozgrywek, a tym samym awans do IV ligi. Sobotni mecz był okazją do wspólnej zabawy, w której brali udział najmłodsi zawodnicy oraz ich Rodzice i sympatycy Klubu z Rewala. Najmłodsi zawodnicy rywalizowali w grach i zabawach z rodzicami i bawili się wspólnie z Klaunem Tomi, starsze zespoły rozegrały mini turniej w kategorii orlik z zaproszonymi drużynami Prawobrzeża Świnoujście oraz Funinio Szczecin. Wśród zaproszonych gości, byli m. in. Artur Łącki poseł na Sejm RP, wójt Gminy Rewal Konstanty Tomasz Oświęcimski, członek zarządu Powiatu Gryfickiego Łukasz Czyrny, V-ce Prezes ZZPN Piotr Dykiert oraz przedstawiciele sponsorów i działacze Wybrzeża Rewalskiego Rewal.

Zaproszeni goście złożyli gratulacje całej drużynie za udany sezon oraz wręczyli, okolicznościowy puchar ufundowany przez wójta Gminy Rewal. Z rąk V-ce Prezesa ZZPN Piotra Dykierta zespół otrzymał voucher na sprzęt sportowy.

Po oficjalnej ceremonii wystrzeliły korki od szampana oraz kolorowe race, a Rewal po 11 latach ponownie wrócił na boiska IV ligi, gdzie będzie promował swoją dobrą grą Gminę Rewal oraz Powiat Gryficki.

Poprzedni artykułDrugi nabór o dopłaty z Funduszu Autobusowego ruszył
Następny artykułTymczasowy areszt dla nietrzeźwego kierowcy