Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Górskim które odbędzie się w środę 22 stycznia br. o godz. 18:00.

Pretekstem do spotkania jest książka “Jak zostałem prezesem” – Kulisy „Ucha Prezesa”, opowiedziane przez twórcę tego najpopularniejszego polskiego serialu internetowego, który obejrzały miliony ludzi. W trakcie dyskusji być może poznamy odpowiedź na pytanie, czy Adrian wszedł, czy nie do gabinetu Prezesa, która przecież tygodniami rozgrzewała publiczności.

Robert Górski jest polskim twórcą kabaretowym, liderem i autorem większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzystą i odtwórcą głównej roli w serialu “Ucho Prezesa”. Kabaret założył wraz z kolegami-studentami podczas studiów polonistycznych. W latach 2003-2006 był twórcą scenariusza telewizyjnego programu rozrywkowego “Tygodnik Moralnego Niepokoju”, a później “Miesięcznika Moralnego Niepokoju”. Z Andrzejem Poniedzielskim prowadził program “Kabaretowe kawałki”, a z Marcinem Wójcikiem “Kabaretowy Klub Dwójki”. Jako prowadzący spisywał się także podczas wieczorów kabaretowych, kabaretonów festiwalowych i w programach “Dzięki Bogu już weekend” i “Latający Klub Dwójki”.

W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Robert Górski w Gryficach
Robert Górski odwiedzi Miejską Bibliotekę Publiczną w Gryficach