W dziewiąty dzień ferii zimowych 20 lutego br. Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. “Czerwony Kapturek” i turniej gier planszowych “Zostań Mistrzem”. Początek o godz. 11:00.

Spektakl „Czerwony Kapturek” to luźna adaptacja baśni Charles’a Perraulta o tym samym tytule. Przedstawienie opowiada o przygodach znanej na całym świecie dziewczynki w czerwonym kapturku. Aktorzy przeniosą widzów do świata baśni, gdzie spotkają nie tylko Czerwonego Kapturka i Złego Wilka, ale również: bardzo głodnego niedźwiadka, zagubioną pszczółkę, pana sowę, który zmaga się z wielkim problem i kilka innych, równie barwnych postaci. W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak wspólne szukanie miodu i segregacja jajek z Czerwonym Kapturkiem. Przedstawienie jest wesołe oraz zachęca do wspólnej zabawy.

Turniej gier planszowych, gier które my, nieco starsi pamiętamy ze swojego dzieciństwa, a które na pewno i w najmłodszych wyzwolą chęć rywalizacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu karnawałowego w Gryfickim Domu Kultury, który odbył się w środę 19 lutego br.