Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Rewala z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowało 21 stycznia br. w Sali Wystawienniczej w Rewalu wyjątkowe spotkanie. Zebrani goście w serdecznej i wesołej atmosferze spędzili wspólnie to wyjątkowe święto.

Na wstępnie wszystkich zebranych powitała Pani Ewa Branecka Przewodnicząca Koła w Rewalu, życząc zdrowia, radości, energii i szczęścia. W imieniu Pana Konstantego Tomasza Oświęcimskiego Wójta Gminy Rewal swoim oraz Rady Sołeckiej Rewala życzenia i upominek złożyła Pani Dominika Winiarska-Chodziutko Sołtyska Sołectwa Rewal.

Część artystyczną rozpoczął występ Natalii Mickiewicz uczennicy V klasy ZSP w Niechorzu, która zaśpiewała wzruszające utwory. Następnie wystąpił zespół dzieci i młodzieży z ZSP w Rewalu „Dreaming Kids” pod kierownictwem Państwa Haliny i Włodzimierza Antczaków. Dzieci zaprezentowały się w bogatym programie artystycznym śpiewając piosenki oraz recytując wiersze. Wszystkie występy były gorąco oklaskiwane przez seniorów. Za piękne przedstawienie dzieci zostały obdarowane przez członków Koła PZERiI upominkami.

Dzień Babci i Dziadka to szczególne święto i okazja dla wnucząt aby złożyć swoim najbliższym serdeczne życzenia i podziękowania. Po części artystycznej dzieci wręczyły wszystkim seniorom kwiaty wraz z serdecznymi życzeniami. Popołudnie dodatkowo umilił przygotowany przez Panie z Koła w Rewalu smaczny poczęstunek.

Podczas spotkania prowadzona była przez wolontariuszy 31. Finału WOŚP zbiórka. Dodatkowo cały dochód ze sprzedaży rękodzieła wykonanego przez członków Koła PZERiI w Rewalu został przeznaczony na tegoroczną akcję i trafił do puszek kwestujących.

A.
Poprzedni artykuł6 edycja Sandra Spa Cup Gryfice 2023 za nami
Następny artykułObchody 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego w Trzebiatowie