Rozpoczęli o godzinie 9.30 w Szczecinie konferencją prasową. Od godziny 10.00 wyruszyli w trasę odwiedzając miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Pełni pozytywnej energii i uśmiechnięci odwiedzili również Gryfice.

Ekipa wsparcia dla Rafała Trzaskowskiego – kandydata na Prezydenta RP, na czele z Arturem Łąckim – posłem na Sejm RP, Olgierdem Geblewiczem – marszałkiem województwa, wyruszyła w trasę po województwie w poniedziałek 6 lipca br. Od Polic poprzez Kamień Pomorski oraz inne miejscowości dotarli także do Gryfic. Na Placu Zwycięstwa wczesnym popołudniem spotkali się z samorządowcami oraz mieszkańcami Gryfic.

Wspólnie z zebranymi mieszkańcami swoje poparcie dla Rafała Trzaskowskiego przekazali starosta powiatu Ryszard Chmielowicz, wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł oraz przewodnicząca Rady Powiatu Agnieszka Mackojć.

Dzisiaj zdecydujemy czy Polska będzie szła drogą samorządową czy scentralizowaną – mówił między innymi marszałek Geblewicz.

Zachęcał do wzięcia udziału w wyborach i podjęcia decyzji, która zagwarantuje obywatelom normalne, wolne i spokojne życie. W podobnym tonie mówił poseł Łącki oraz przedstawiciele samorządu. Wszyscy zachęcali do czynnego udziału w głosowaniu na lepszą przyszłość Polek i Polaków.

Poprzedni artykułUwaga! Zaginął pies!
Następny artykułGmina Gryfice: bezpłatny transport do lokali wyborczych