W minioną sobotę, 09 stycznia 2021 roku, w hali Gryf Arena odbyły się regionalne eliminacje rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 i U-12 mające wyłonić najlepsze zespoły, które zagrają w finale wojewódzkim.

Był to dzień pełen emocji, a do rywalizacji stanęło łącznie 8 zespołów z roczników 2009 i 2010. Nie było mowy o taryfie ulgowej dla jakiegokolwiek z klubów, ponieważ walka toczyła się systemem każdy z każdym.

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy z rocznika 2009, gdzie bezkonkurencyjna okazała się: Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin.

Drugie miejsce w tej kategorii zajęła drużyna: OKS R – Football Goleniów, trzecie MKS Sparta Gryfice i czwarte MKS Ina Goleniów.

Następnie do rywalizacji przystąpiły drużyny z rocznika 2010. Tam ponownie pierwsze skrzypce grał zespół: Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin, który zresztą z kompletem zwycięstw wygrał eliminacje.

Na drugim miejscu turniej skończył zespół: Akademia Piłkarska Błękitni Stargard, trzeci był MKS Sparta Gryfice, a czwarta Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski.

Pamiątkowe piłki dla wszystkich zespołów przekazał Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Jan Bednarek w asyście Juliana Bumbuli. Zawody sędziowali Lucjan Szefer oraz Błażej Syropiatko z KS-ZZPN.

Poprzedni artykułSSR Powiatu Gryfickiego podsumowała rok 2020
Następny artykułPOZ w czasie pandemii? Jak odebrać skierowanie czy receptę?