Muzeum Pałacowe przy Trzebiatowskim Ośrodku Kultury serdecznie zaprasza na Europejską Noc Muzeów 2021. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 15 maja.

Program Nocy Muzeów w TOK składa się z dwóch części. Pierwsza to spacer po Mrzeżynie, który potrwa od godz. 11.00 do 13.00 i będzie gratką dla miłośników fotografii. W drugiej części będzie można zwiedzać ekspozycje muzealne, oglądać wystawę Tomasza Górskiego i pokaz diaporam. Podczas zwiedzania Muzeum i Galerii obowiązują maseczki.

Szczegółowy program:

  • godz. 11.00 -13.00
    „Spacer fotograficzny w Mrzeżynie” z artystami Fotoklubu RP i Fotograficznej Grupy Twórczej KONTUR – zbiórka miłośników fotografii przy Pomniku Zaślubin z Morzem w Mrzeżynie – zabierz ze sobą aparat (szczegółowych informacji udzielają instruktorzy TOK tel. 913872614, 517695414)
  • godz.18.00 – 22.00 – Pałac: wernisaż wystawy „Znaki szczególne” Tomasza Górskiego – Galeria Feininger; bezpłatne zwiedzanie ekspozycji muzealnych; prezentacja archiwalnych filmów o Trzebiatowie
  • 21.30 – pokaz DIAPORAM artystów szczecińskich: Beata Bogusławska, Andrzej Krupiński, Marian Fidos i Cezary Dubiel – dziedziniec Pałacu
noc muzeów TOK
Europejska Noc Muzeów. Foto: TOK
Poprzedni artykułCzerwony most w Gryficach czeka na remont
Następny artykułOrganizacja Pol’and’Rock Festiwal w Płotach na kolejnym etapie