Biblioteka i Sołtys z Radą Sołecką Sołectwa Brojce serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do korzystania z biblioteki i świetlicy wiejskiej w Brojcach oraz świetlic w innych miejscowościach w czasie ferii.

Już we wtorek będzie można wziąć udział w halowym turnieju piłkarskim “dzikich drużyn” o Puchar Sołtysa Sołectwa Brojce Dariusza Wołczaka, który zostanie rozegrany przy Szkole Podstawowej w Brojcach. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Mogą wziąć w nim udział wszystkie chętne dzieci i młodzież, które zabiorą ze sobą niezbędne obuwie na zmianę. Turniej zostanie rozegrany w 2 kategoriach wiekowych: do lat 12 i powyżej lat 12. Zawody przeprowadzi Pan Piotr Lenkiewicz. Wszyscy uczestnicy będą mieli zapewnioną wodę i coś słodkiego. Ponadto zwycięskie drużyny nagrodzone zostaną pucharem oraz tytułem pierwszych zwycięzców tego nowego wydarzenia na sportowej i kulturalnej mapie sołectwa i gminy.

Na uczestników czekają również inne atrakcje przygotowane przez członków Rady Sołeckiej, między innymi bezpłatna wata cukrowa.

Zawodnicy są proszeni o wcześniejsze przybycie. Hala będzie otwarta od godziny 9:00.

ferie zimowe w Brojcach