Znane już mieszkańcom Stowarzyszenie „Z Pomysłem” ponownie swoje pomysły przekształca w realne wydarzenia. Już w najbliższe wakacje możemy mieć 7 seansów w 6 miejscowościach: w Gryficach, Karnicach, Golczewie, Maszewie, Resku i Trzebiatowie.

Sobotni wieczór z kinem pod gwiazdami? To się musi udać! Powodzenie zależy od Waszego wsparcia.

Głosujcie na „ekOKino na leżakach”

Link do głosowania poniżej, możecie głosować jeden raz dziennie. Oddany głos potwierdzacie klikając w link otrzymany mailem. Wchodzimy tu: https://bosmanwspieraregion.pl/glo…/33/ekokino-na-lezakach

Wsparcie otrzymają projekty z największa liczbą głosów.

A tak ma to wyglądać:

W ramach inicjatywy „ekOKino na leżakach” planujemy realizację wydarzeń plenerowych – seansów filmowych. Seanse będą wydarzeniem sezonu, świętem lokalnych społeczności. Wyczekiwanym, przełamującym monotonię miast i miasteczek eventem, kierowanym do całych społeczności obszaru oddziaływania. Kino na leżakach, to 7 seansów filmowych, które zrealizowane zostaną w 6 miejscowościach w 4 powiatach. Zakładamy realizację działań w okresie letnim, seanse odbywać się będą w sobotnie wieczory, na otwartych, atrakcyjnych przestrzeniach. Całość zostanie przygotowana w sposób pozwalający oddać wyjątkowość wydarzenia przenosząc uczestników do świata kina i pozytywnych emocji Wnioskodawca w ramach inicjatywy planuje zakup sprzętu do projekcji filmowej, zakup leżaków, oświetlenia zewnętrznego, bezpłatną dystrybucję popcornu. Realizacja seansów planowana jest co 2 tygodnie, co pozwoli na efektywną promocję wydarzeń, ich realizację i właściwe podsumowanie działań materiałem publikowanym po jego każdorazowej realizacji. Integralną częścią całości będzie projekcja filmu edukacyjnego. Film będzie emitowany przed każdym seansem. Ekotreści zawarte w filmie edukacyjnym pozwolą na wzmacnianie lokalnych inicjatyw proekologicznych dla osiągania wspólnego celu, tj ograniczenia zanieczyszczenia środowiska i negatywnych konsekwencji procesu betonowania przestrzeni publicznej. Całość to także promocja świadomego zrównoważonego korzystania ze środowiska. Budowanie tym elementem postaw proekologicznych pozwoli na zmianę zachowań społecznych i rozwój lokalnych społeczności w oparciu o poszanowanie lokalnych zasobów przyrodniczych. Wzmocni to tym samym lokalne ekosystemy, promując walory fauny i flory”.

z pomysłem
Głosujemy na „ekoKino na leżakach”. Foto: Z Pomysłem
Poprzedni artykułAdam Bodnar opuszcza urząd RPO
Następny artykułCzy jesteśmy oszukiwani? Spowiedź ratownika rzuca nowe światło na pandemię!