W miniony poniedziałek 12 grudnia br., zostały ostatecznie odebrane prace budowlane prowadzone przez firmę Pedrobud Marcin Niżniowski na inwestycji pod nazwą „Przebudowa dróg gminnych w Kiełpinie”. Prace zostały odebrane bez uwag, a ich ostateczna wartość wyniosła 1.153.884,19 zł.

Już niebawem, po nowym roku, rozpoczną się prace na kolejnej gminnej inwestycji pod nazwą „Remont drogi dojazdowej do miejscowości popegeerowskiej Uniestowo”, a ich koszt wyniesie blisko 830.000 złotych. Termin zakończenia prac ustalono na połowę roku 2023.

Obecnie zaś trwa postępowanie przetargowe na realizację zadania pn. „Budowa chodnika w m. Darżewo”. Zadanie wyczekiwane przez mieszkańców Darżewa, którego finał ustalony został na koniec wakacji 2023 r.

Ostatnią informacją, którą przekazuje Gmina Brojce jest ogłoszony 14 grudnia br., przetarg na realizację inwestycji pn. „Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej w Dargosławiu”, który zakłada także instalację nowego odgromowania. Także i na tej inwestycji prace mają się zakończyć podczas wakacji 2023 r.

Zainteresowani mieszkańcy więcej informacji o zakończonych i trwających postępowaniach mogą znaleźć w profilu Gminy Brojce na platformie zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/brojce

droga remont

Poprzedni artykułSpotkania opłatkowe gryfickich organizacji
Następny artykułTak można zmieniać regiony. O rewitalizacji na Pomorzu Zachodnim