W zeszłym roku Gryfice miały swoją Pierwszą Paradę Światła. W tym roku nasze miasto zabłyśnie po raz drugi. Już 19 grudnia odbędzie się II Gryficka Parada Światła!

Wydarzenie zainspirowane Mikołajkową Paradą odbywającą się podczas MŚ w Palm Springs rozświetli Gryfice tysiącami kolorowych lampek. Parada Światła odbędzie się w ramach Wigilii Miejskiej. Szczegóły znajdziecie tutaj Gryfickie Spotkanie Wigilijne

Każdy może wziąć udział!

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu mieszkańców Powiatu Gryfickiego i okolic. Grupy chętne do przejścia lub przejazdu trasą Parady Światła proszone są o zgłoszenia na adres mailowy: redswinglow@wp.pl

Każdy może wziąć udział w paradzie i przyczynić się do jeszcze większego rozświetlenia Gryfic!

Trasa Gryfickiej Parady Światła

Podobnie jak w zeszłym roku Gryficka Parada rozpocznie swoją trasę przy Bramie Wysokiej i przejdzie ulicą Wojska Polskiego aż do ulicy Brackiej, następnie przez Bracką przejdzie do ulicy Niepodległości i wróci na Plac Zwycięstwa, wcześniej go okrążając.

trasa parady światła

Zapraszamy serdecznie do udziału w II Gryfickiej Paradzie Światła. Ozdóbmy razem nasze miasto tysiącem światełek!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Red Swing Low, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Tanecznego Tarantule, Gryficki Dom Kultury.

Gryficka Parada Światła 2019
II Gryficka Parada Światła już 19.12.2019r.