Rusza trzynasta odsłona corocznego konkursu „Gryficka Rega”, którego organizatorem jest Starosta Powiatu Gryfickiego. Od dzisiaj można oddawać głosy zarówno na najbardziej aktywnych, kreatywnych i wyróżniających się na tle lokalnej społeczności ludzi, jak i na firmy i instytucje charakteryzujące się wspomnianymi cechami. Głosowanie potrwa do 4 listopada.

W tym roku usprawniono sposób głosowania. Aby zagłosować, wystarczy wypełnić prostą ankietę. Zapraszamy do głosowania oraz zapoznania się z regulaminem konkursu. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody.

O konkursie słów kilka

„Gryficka Rega” jest przedsięwzięciem, którego celem nadrzędnym jest wyróżnienie działalności osób oraz instytucji, których aktywność społeczna, gospodarcza oraz kulturalna ma istotny wpływ na rozwój naszego powiatu.

W tym roku możemy głosować na swoich kandydatów w jedenastu kategoriach:

 1. Gospodarka – W tej kategorii głosujemy na najbardziej aktywne lub najprężniej rozwijające się w 2015 r., małe i średnie przedsiębiorstwa i firmy zlokalizowane na terenie Powiatu Gryfickiego.
 2. Turystyka – W kategorii tej głosujemy na najlepszy hotel, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, ośrodek wczasowy bądź restaurację  jak również na osoby, firmy bądź wydarzenia, które miały największy wpływ na rozwój turystyki w roku 2015.
 3. Edukacja – W tej kategorii głosujemy na szkołę, na najbardziej wyróżniającego się pracownika oświaty, najlepszego bądź też najsympatyczniejszego nauczyciela. W tej kategorii można również wytypować najciekawszą imprezę o charakterze edukacyjnym, jaka odbyła się na terenie Powiatu Gryfickiego w 2015 r.
 4. Kultura – W tej kategorii głosować możemy na  najciekawszą, najlepiej zorganizowaną imprezę kulturalną lub na wyróżniającego się  lokalnego artystę, wydarzenie kulturalne roku, czy też osobę mającą wpływ na rozwój kultury w Powiecie Gryfickim.
 5. Sport – W tej kategorii możemy głosować na  najciekawsze wydarzenie sportowe, jakie odbyło się na terenie Powiatu w 2015 r. bądź na  sportowca lub wyróżniającego się działacza sportowego, klub bądź też na stowarzyszenie sportowe z terenu  Powiatu Gryfickiego.
 6. Ambasador Powiatu – W tej kategorii można głosować na firmę, organizację lub osobę, która w skuteczny i godny sposób reprezentowała interesy Powiatu Gryfickiego poza jego granicami.
 7. Rolnictwo – W tej kategorii oddajemy głos na wiodące gospodarstwo rolne, firmę działającą w branży rolniczej lub też firmę rolną prowadzącą produkcję przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.
 8. Biznes na Start – W tej kategorii głosujemy na najlepiej prosperującą firmę w 2015 r., która powstała dzięki wsparciu środków unijnych.
 9. Samorząd Lokalny – W tej kategorii głosujemy na najprężniej działającą w 2015 roku jednostkę samorządu lokalnego w Powiecie Gryfickim.
 10. Wolontariusz Roku – W tej kategorii oddajemy głos na osobę, która wyróżniła się  na terenie naszego powiatu szczególną działalnością o charakterze społecznym lub charytatywnym.
 11. Młode Wilki – W tej kategorii głosujemy na wybitne i utalentowane młode osoby, które swoją działalnością, osiągnięciami oraz pomysłami wybijają się ponad przeciętność.
Gryficka Rega 2015
Gryficka Rega 2015

 

Poprzedni artykułInauguracja Roku Kulturalno – Oświatowego w GDK – fotorelacja
Następny artykułNieudane referendum