Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Gryficach ogranicza swoje funkcjonowanie do niezbędnych zadań polegających na pomocy obywatelom. Na stronie PSSE umieszczony jest komunikat, który przedstawiamy w całości.

Informujemy, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gryficach na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433) wprowadził od dnia 20 marca 2020 r. (piątek) do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej (PSSE) w Gryficach polegające na wykonywaniu wyłączenie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz określonych zadań wyłączających bezpośrednią obsługę interesantów  w zakresie wskazanym poniżej:

  • PSSE nie obsługuje bezpośrednio interesantów. Wszystkie wizyty umówione do tej pory telefonicznie, bezpośrednio przez pracowników PSSE, a także wezwania do osobistego stawiennictwa zostają anulowane.
  • Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez PSSE mogą kontaktować się z pracownikami wyłączenie telefonicznie i drogą elektroniczną (e-mail) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:05 lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem ePUAP.
  • Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.
  • Istnieje możliwość składania pism i wniosków  za pośrednictwem skrzynki umieszczonej przed wejściem do budynku.
  • Wykaz telefonów kontaktowych do poszczególnych komórek organizacyjnych znajduje się na stronie PSSE w zakładce „Kontakt” lub „Komórki organizacyjne”.
  • Pracownicy PSSE pracują w dotychczasowych godzinach pracy PSSE Gryficach bez zmian.
  • Powyższe informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej PSSE w Gryficach.

Wszelkie informacje można uzyskać:

sanepid
Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Gryficach ogranicza swoje funkcjonowanie do niezbędnych zadań polegających na pomocy obywatelom.
Poprzedni artykułUnikanie kwarantanny w Gryficach?
Następny artykułPremier: wprowadzamy stan epidemii. Nie będzie lekcji w szkołach do Wielkanocy.