Znamy wyniki gryfickiego Turnieju Siatkówki Plażowej „Nad Stawkiem”, który rozegrano 11 lipca na kąpielisku miejskim „Stawek”.

Gryfickie święto siatkówki plażowej już za nami. W sobotę, 11 lipca, pogoda dopisała, więc na boisku przy zalewie „Stawek” trwała zacięta rywalizacja trzyosobowych drużyn mieszanych.

W sportowych zmaganiach wzięły udział 4 zespoły – PKS Gryfice, Amelki, Ogórki i SMS. Zwycięzcą turnieju została drużyna PKS Gryfice, która zdobyła 9 punktów. Na drugim miejscu, z liczbą 5 punktów, znalazł się zespół Amelki. Na podium stanęła także załoga Ogórki, która uzyskała 4 punkty.

Najlepszym wręczono medale i nagrody. Po zakończonym turnieju uczestnicy spędzili czas przy ognisku z kiełbaską.

Turniej został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Gryficach oraz Powiatowe Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji.

Poniżej publikujemy fotorelację – zdjęcia Gryf Arena:

Poprzedni artykułII tura wyborów prezydenckich: w powiecie gryfickim wygrywa Rafał Trzaskowski