Klub Sportowy Chrobry Gryfice i Gmina Trzebiatów serdecznie zapraszają na przygodę Spartańską – Operacja Poligon. Świetna zabawa i moc niespodzianek czekają na uczestników II Spartańskiego Biegu Gryfa już 3 czerwca br. na Poligonie Kajtur Event w Chełmie Gryfickim.

Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu i rekreacji fizycznej a także biegów rekreacyjnych, z przeszkodami oraz przełajowych jako zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Termin, miejsce, trasa

Zawody odbędą się w dniu 3 czerwca 2021 r. na poligonie Kajtur Event w miejscowości Chełm Gryficki koło Trzebiatowa. Biegi dla dzieci wystartują o godz. 10:00, a bieg OPEN o godzinie 12:00. Młodsi uczestnicy pokonają specjalny tor przeszkód o długości od 100 do 250m. Natomiast na dorosłych czeka bieg z przeszkodami technicznymi na dystansie ok 2500m.

Zapisy na bieg OPEN

W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy dokonają elektronicznego zgłoszenia i opłat startowych, za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.sport-time.com.pl Zapisy będą również możliwe w dniu startu w biurze zawodów, jeśli zostaną wolne miejsca. Zapisy elektroniczne dokonujemy do dnia 30.05.2021 r. do g.23:59. Limit uczestników – 100.

Zapisy na biegi dla dzieci

W biegu mogą uczestniczyć zawodnicy, którzy posiadają zgodę rodzica/opiekuna na udział w imprezie i zostaną zgłoszeni elektronicznie na stronie www.sport-time.com.pl Zapisy elektroniczne dokonujemy do dnia 15.10.2020r. do g.23:59. Limit uczestników – 50. Jeśli zostaną wolne miejsca, zapisy będą możliwe w dniu zawodów. Wyjątkowo tylko 3 czerwca będzie można zgłosić swój udział w kat. SZTAFETA RODZIC+DZIECKO.

Program

Szczegółowy program II Spartańskiego Biegu Gryfa

  • 8:30 do 11:15 – Biuro zawodów WYDAWANIE PAKIETÓW STARTOWYCH
  • 10:00 – 11:30 Biegi Dzieci
  • 11:30 – Sztafeta Rodzic + Dziecko
  • 11:45 – Dekoracje dzieci
  • 12:00 – Start biegu OPEN
  • 13.00 – Start Drużynowy
  • 13:30 – Dekoracje OPEN
II spartański bieg gryfa
II Spartański Bieg Gryfa. Foto: PLMKS Chrobry
II spartański bieg gryfa
II Spartański Mini Bieg Gryfa. Foto: PLMKS Chrobry

Organizator: PLMKS Chrobry Gryfice

Współorganizator: KAJTUR EVENT s.c. Dariusz ZIELIŃSKI i Gmina Trzebiatów

Patronat honorowy: Powiat Gryfice i Nadleśnictwo Gryfice

Poprzedni artykułJak kształtuje się odporność populacyjna na Pomorzu Zachodnim? 
Następny artykułNoc Muzeów w Niechorzu