W sobotę 11 września br., w hali sportowo-widowiskowej Rega Arena w Płotach odbył się Charytatywny Koncert dla Klemensa. Na rzecz małego chłopczyka trwają również licytacje, a lista darczyńców z każdym dniem jest coraz dłuższa.

Klemens ma kilkanaście miesięcy i choruje na białaczkę limfoblastyczną typu B. Leczenie jest długotrwałe i bardzo kosztowne, dlatego kto jeszcze nie włączył się w pomoc organizatorzy zbiorek serdecznie zapraszają do współpracy, każda złotówka się liczy by pomóc w leczeniu.

W Rega Arenie zagrała między innymi Młodzieżowa Orkiestra Dęta, wystąpił chór MGOKiS w Płotach oraz Nicola Szanel. Atrakcji była cała masa i wszystkie przypadły do gustu zebranym, a najważniejsze, że spełniały swoją rolę.

Trwały też licytacje, na których można było zdobyć ciekawe gadżety. Przed budynkiem wystawione były pyszne wypieki, nie zabrakło kiełbasek z grilla, a na dzieci czekało między innymi malowanie twarzy i zabawa z animatorami.

Poniżej przedstawiamy listę darczyńców, która z każdym dniem jest coraz dłuższa. Przypominamy, że Ty też możesz wesprzeć Klemensika:

Outlet Gryfice, Grzegorz Tęcza, Kaufland Gryfice, BMW Klub Szczecin, Drukarnia Poligryf, Jubiler Yes w Gryficach, , Hala Targowa w Płotach, Gryficki Klub motocyklowy Gryf, Poseł na Sejm RP Artur Łącki, Starostwo Powiatowe Gryfice, Kwiaciarnia Aneta Kallas Płoty, Kwiaciarnia Sylwia w Gryficach, Zakład Mięsny Kamil w Górzycy, Sklep Rowerowy Hobby Bike Gryfice, Sklep Papierniczy Rudolph w Gryficach, Masarnia Nasze Smaki Kukań, Piekarnia Żelek w Golczewie, Leszek Ostrowski Płoty Dmuchańce, Regionalne Centrum Krwiodastwa w Szczecinie, Sensoryczna Kraina Płoty, Hurtownia Spożywcza Anna i Marcin Stachowiak, Biuro Art Gryfice, Prezes Klubu Sportowego Vineta Wolin, Piekarnia Ciastkarnia Waldemar Pędziszczak Nowogard, Służba Więzienna.

Warto pomagać.

Poprzedni artykułWspólne ćwiczenia WOT-u i policji
Następny artykułBrazylijskie jiu jitsu w Gryf Arenie