Przypominamy, że w najbliższą niedzielę 13 czerwca br., odbędzie się IV GRYF ARENA RUN. To nie tylko rywalizacja dorosłych na dystansie 5 km ulicami Gryfic. To wspaniały piknik rodzinny, biegi dziecięce i młodzieżowe, moc atrakcji i super atmosfera.

W związku z tym organizatorzy podają kilka ważnych informacji. W przeddzień oraz w dniu biegu, który odbędzie się w niedzielę (13.06.2021 r.) parking przy hali Gryf Arena oraz przy Gimnazjum nr 1 będzie zamknięty.

Proponowane jest pozostawienie swojego pojazdu przy ul. Koszarowej 4 – duży parking przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Gryficach.

Organizatorzy przypominają również, że w związku z biegiem 13 czerwca od godziny 12.45 pojawią się utrudnienia w ruchu.

gryf arena run
IV GRYF ARENA RUN

Zamknięta będzie ul. Niepodległości od skrzyżowania Górska/Orzeszkowej, do skrzyżowania z ulicą Nadrzeczną, cała ulica Wałowa oraz zamknięta będzie ulica 3 Maja, począwszy od ronda przy Wysokiej Bramie.

Za wszelkie utrudnienia, które wystąpią podczas biegu organizatorzy naturalnie przepraszają i proszą o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych oraz policji.

Utrudnienia będą, ale też będzie wspaniała impreza, a chyba wszyscy tęsknimy już za spotkaniami.

gryf arena run
IV GRYF ARENA RUN – trasa biegu.

A teraz niespodzianki.

Jedną z nagród za I miejsce w kategorii OPEN kobiet oraz mężczyzn będzie SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY WATCH ACTIVE o wartości około 1.000 złotych. Te wspaniałe nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Rewal Konstantego Tomasza Oświęcimskiego. Organizatorzy serdecznie dziękują.

Jedną z atrakcji niedzielnego wydarzenia będzie darmowy DMUCHANIEC dla najmłodszych uczestników biegu Gryf Arena Run.

Organizatorzy serdecznie zapraszają 13 czerwca br., mieszkańców powiatu gryfickiego oraz biegaczy z całego województwa zachodniopomorskiego do udziału w niepowtarzalnej imprezie.

Poprzedni artykułAktualna informacja o kursach autobusowych PKS Gryfice
Następny artykułOtmuchów nowym miastem partnerskim Gminy Gryfice