15 stycznia 2017 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już 25 raz! W tym roku orkiestra gra dla ratowania życia zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W Gryficach finałowy koncert WOŚP rozpocznie się o godzinie 17:00 w Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol. Pierwszy zespół, który wystąpi to Titty Twister. Zespół powstał w 2001 roku z inicjatywy pięciu muzyków pragnących wykonywać polskojęzyczne utwory rockowe. Po występie Titty Twister odbędzie się licytacja fantów. O godzinie 18:30 na scenie pojawi się bluesowo-rockowy zespół Sixty Seven, który powstał w 1996 roku. O godzinie 20:00 na Placu Zwycięstwa wyślemy “Światełko do nieba” a po nim zapraszamy znów do Kapitolu. Około godziny 20:10 zagra gwiazda wieczoru, czyli zespół Jary Oddział Zamknięty. Zespół został powołany przez Krzysztofa Jaryczewskiego – lidera, założyciela i wokalisty występującego w początkach lat 80. zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

Pamiętajcie, że już od 1 do 18 stycznia 2017 r.  istnieje możliwość wsparcia WOŚP wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565. Koszt sms to 6,15 zł z VAT.

Przez 24 lata trwania WOŚP zebrano ponad 720 milionów złotych dla wsparcia polskiej medycyny. To zasługa wszystkich darczyńców i efekt każdego grosza, który został wrzucony do puszki WOŚP. W ubiegłym roku w Gryficach zebrano 46 070,43 zł. Czy w tym roku uda się zebrać więcej? Wszystko zależy od was!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!