Na gryfickim kąpielisku cały czas trwają przygotowania do wielkiego otwarcia. Jeszcze w sobotę nurek sprawdzał dno stawku, aby było bezpiecznie, a już w środę Starostwo Powiatowe oraz Gryf Arena PCSRiP w Gryficach zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy.

W środę 15 czerwca br. będzie miało miejsce otwarcie gryfickiego kąpieliska zwanego „Stawkiem”. Początek zabawy przewidziano na godzinę 15.00, a wśród przygotowanych niespodzianek między innymi:

  • gry i animacje z Będzie Fajnie Małgorzata Burak,
  • Wesołe Alpaki Ewa Podhorecka,
  • dmuchaniec,
  • stoisko z niespodziankami Nadleśnictwa Gryfice,
  • strzelnica LOK.

Ale to nie koniec…Nie zabraknie dobrej zabawy i jeszcze wielu atrakcji. Organizatorzy wydarzenia zapraszają dzieci, rodziców oraz wszystkich chętnych mieszkańców.

Nadleśnictwo Gryfice Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „Bażyna” będzie obecne podczas pikniku rodzinnego na „Stawku’. Nie zabraknie zabaw, łamigłówek oraz innych atrakcji przygotowanych przez pracowników Nadleśnictwa.

OTWARCIE STAWKU
Nadleśnictwo Gryfice zapewni atrakcje na pikniku.

Podczas pikniku nie zabraknie również dobrej zabawy z niezawodną Małgorzatą Burak z Będzie Fajnie – Animacja Imprez Okolicznościowych.

OTWARCIE STAWKUWszystkie dzieci uwielbiają bajki i wierszowanki dlatego specjalnie dla nich członek Zarządu Powiatu Gryfickiego Renata Teresa Korek przeczyta własne utwory napisane z myślą o najmłodszych. Kolejną atrakcją będzie uwielbiany przez najmłodszych dmuchaniec. Jedną z wielu przewidzianych atrakcji będą Wesołe Alpaki.

OTWARCIE STAWKU

Będzie wesoło, kolorowo, będzie fajnie. Organizatorzy serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców do wspólnej zabawy.

OTWARCIE STAWKU

Poprzedni artykułSprawca usiłowania rozboju stanie przed sądem
Następny artykułKąpieliska Gminy Rewal z Błekitną Flagą