Powiat Gryficki serdecznie zaprasza sołectwa z terenu powiatu do wzięcia udziału w konkursie na „Eko Sołectwo” Powiatu Gryfickiego. Drugim jest konkurs na „Najpiękniejsze i przyjazne środowisku gospodarstwo agroturystyczne”. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie starostwa do dnia 31 lipca 2022r.

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu na „Eko Sołectwo” Powiatu Gryfickiego. Organizator zaprasza wszystkie sołectwa do wzięcia udziału w zmaganiach. Jury będzie oceniało każde zgłoszone sołectwo, biorąc pod uwagę między innymi:

  • zorganizowanie i zaangażowanie społeczności lokalnej w działania w zakresie realizacji przedsięwzięć ekologicznych,
  • estetykę sołectwa oraz przedsięwzięcia mające wpływ na stan środowiska.

Dla zwycięskich sołectw przewidziane są nagrody rzeczowe. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Starostwa Powiatu Gryfickiego do dnia 31 lipca 2022r. Wyłonienie laureatów nastąpi do dnia 31 sierpnia 2022 roku.

Do pobrania:

EKO SOŁECTWO
Foto: Starostwo Powiatowe

Kolejnym konkursem jest konkurs na „Najpiękniejsze i przyjazne środowisku gospodarstwo agroturystyczne” w Powiecie Gryfickim. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach. Jury będzie oceniać każde zgłoszone gospodarstwo, biorąc pod uwagę między innymi:

  • stan i estetykę budynków,
  • estetykę siedliska,
  • rodzaj prowadzonej produkcji,
  • działania proekologiczne oraz inne kryteria.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Starostwa Powiatu Gryfickiego do dnia 31 lipca 2022r. Wyłonienie laureatów nastąpi do dnia 31 sierpnia 2022.

Do pobrania:

EKO SOŁECTWO
Foto: Starostwo Powiatowe
Poprzedni artykułNietypowy bieg z RunGryfem
Następny artykułNa naukę nigdy nie jest za późno