Burmistrz Gminy Trzebiatów informuje, że 15 grudnia 2016 r. odbędą się konsultacje społeczne dotyczące wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji wyodrębnionego z terenu gminy Trzebiatów.

O godz. 16:00 w sali nr 15 Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie odbędzie się debata otwarta z interesariuszami rewitalizacji. Następnie o godz. 18:00 również w sali nr 15 rozpocznie się spotkanie zamknięte w formie warsztatów z Radnymi Gminy Trzebiatów, mające na celu omówienie i ocenę propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i rewitalizacji oraz wyrażenie uwag i opinii.

Głównym celem konsultacji jest zaangażowanie mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, Radnych Gminy Trzebiatów oraz wszystkich zainteresowanych  do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Trzebiatów.

Projekt współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz z budżetu państwa. Całkowity koszt opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Trzebiatów to 93 000 zł z czego dofinansowanie to 83 700 zł. Projekt realizowany będzie od 1 grudnia 2016 r. do 30 czerwca 2017 r.

Poprzedni artykułJózef Piłsudski – szare karty z Jego życia cd.
Następny artykułJabłka dla mieszkańców Trzebiatowa!