Gryf Arena PCSRiP i Starostwo Powiatowe zapraszają wszystkie dzieci już w ten piątek (31 lipca br.) na Piknik na Stawku z Baltic Pipe. Będzie wiele ciekawych atrakcji i konkursów. Edukacja poprzez wspaniała zabawę.

Wakacje w pełni i chociaż pandemia pokrzyżowała mocno plany imprez dla dzieci, to coś jednak będzie. Nie może Was tam zabraknąć.

Podczas piknikowej imprezy najmłodsi i rodzice będą mogli zdobyć cenną wiedzę na temat projektu Baltic Pipe, świetnie się przy tym bawiąc. Ten wesoły piknik ma dać dzieciom możliwość twórczego spędzenia czasu, a jednocześnie aktywnie zagospodarować wakacyjne popołudnie. Wszystkie gry i zabawy dostosowane będą do wieku i możliwości osób obecnych na tym wydarzeniu. Natomiast wiedza nie będzie nudna, a zostanie przekazana w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny. Wszystkie dzieci biorące udział w piątkowej imprezie otrzymają ciekawe nagrody rzeczowe. Zachęcamy do uczestniczenia w pikniku tym bardziej, że w planie są doświadczenia chemiczne i fizyczne, a to młodzi ludzie uwielbiają. Magnesem będzie też z pewnością fotobudka oraz inne atrakcje.

piknik na stawku
Letni Piknik z Baltic Pipe na Stawku. Foto: Gryf Arena