Od pewnego czasu docierają do nas sygnały mieszkańców, szczególnie Osiedla XXX – lecia, że na terenie zewnętrznej siłowni umiejscowionej tuż przy stadionie sportowym, gromadzą się amatorzy trunków procentowych i niestety zakłócają normalne funkcjonowanie.

Miejsce docelowo miało służyć uprawianiu sportu na powietrzu, wygląda nawet zachęcająco, ale nie wtedy, kiedy jest oblegane przez grupy nietrzeźwych i wulgarnych mężczyzn.

Okoliczni mieszkańcy mają dość burd i pijackich ekscesów, jakie mają tu miejsce.

Mieszkańcy Gryfic mają dość pijaków, libacji alkoholowych i załatwiania potrzeb fizjologicznych pod stadionem. Panowie wyrzucają butelki, puszki i plastikowe kubki. Bywają czasem wulgarni i głośni. Na siłowni przy stadionie często bawią się dzieci, a teren przed obiektem jest codziennie oblegany przez mężczyzn, którzy są pod wpływem alkoholu. To są prawdziwe uciążliwości występujące w naszym najbliższym otoczeniu, w naszym miejscu zamieszkania.

Tuż przed bramą stadionu dochodzi często do pijackich zgromadzeń, które są powodem zgorszenia i zakłócenia spokoju publicznego innych osób, zwłaszcza naszych dzieci, które codziennie chodzą tą drogą do szkoły. Jako tata 7 latka jestem przejęty tym widokiem i tym że panowie wracają jak bumerangi. Skoro można w tak szybki sposób zareagować na nieporządek po meczu i zakazać całym drużynom, dzieciom i mieszkańcom Gryfic wstępu na obiekt, to jaki jest problem z paroma pijakami?! Dodam, że wielokrotnie widuję ich na terenie stadionu” – mówi Pan Piotr.

Podobnych opinii na ten sam temat jest dużo więcej. Jak powiedział Pan Piotr dzieci chodzą tą droga do szkoły i niestety narażone są na wulgarne zaczepki. Może władze zainteresują się sprawą i podejmą jakieś działania w tym kierunku, aby było tu bezpiecznie.

siłownia gryfice
Na terenie zewnętrznej siłowni umiejscowionej przy stadionie sportowym gromadzą się amatorzy trunków procentowych.
siłownia gryfice
Na terenie zewnętrznej siłowni umiejscowionej przy stadionie sportowym gromadzą się amatorzy trunków procentowych.