Równo za tydzień świętować będziemy mikołajki, czyli dzień Świętego Mikołaja. Z tej okazji Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz wraz z Powiatowym Centrum Sportu, Rekreacji i Promocji w Gryficach zapraszają serdecznie 11 grudnia br. na „Mikołajki w Gryf Arenie”.

Mikołajki w Gryf Arenie to tradycyjna impreza zapowiadająca nadchodzące święta Bożego Narodzenia. 11 grudnia szykuje się dzień pełen niesamowitych wrażeń dla dzieci. Już o godz. 12:30 rozpoczną się warsztaty świąteczne z Sensoryczną Krainą, następnie o godz. 13:30 wspólne dekorowanie pierników świątecznych z Fit&Sweet. Nie zabraknie corocznego kiermaszu ozdób i upominków świątecznych, wykonanych własnoręcznie przez podopiecznych instytucji opiekuńczych Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Gryficach oraz PSONI Koło w Gryficach. O godz. 15:00 będzie można zobaczyć pokaz utalentowanych uczniów Szkoła Tańca i Sportu „Perfect” – Gryfice, którzy pod okiem trenerów Maćka Orłowskiego i Mai Orłowskiej przygotowują świąteczne występy.

Główną atrakcją dnia będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy dzieciom słodkie upominki. Mimo, że jego grafik w tym czasie jest bardzo napięty, nie zapomniał o gryfickiej hali i dzieciach tam na niego czekających. Swoją wizytę zaplanował na godzinę 17:30. A podczas czekania na Mikołaja dla wszystkich milusińskich będą dostępne dwa darmowe dmuchańce. Po wręczeniu upominków zabawa mikołajkowa z Będzie Fajnie – Animacja imprez okolicznościowych. Dla każdego dziecka słodki poczęstunek przygotuje Piekarnia Cukiernia Makarewicz Rymań.

Zapisy na paczki osobiście w hali Gryf Arena od 6 grudnia w godzinach 9:00 do 14:00 (lub do wyczerpania miejsc) dla dzieci do lat 13. Ilość ograniczona.

mikołajki 2022
Foto: PCSRiP w Gryficach
A.
Poprzedni artykułTrwa rejestracja na wolontariuszy do 31. Finału WOŚP
Następny artykułMasz pomysł na nazwę ronda w Trzebiatowie? Zgłoś ją do UM