Drużynowe Mistrzostwa Polski i eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady w gimnastyce artystycznej już za kilka dni w naszym powiecie. Zawody odbędą się 17 i 18 października br., w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu.

Do Mrzeżyna przyjadą zawodniczki aż z 18 klubów z całej Polski. Organizatorzy przedsięwzięcia serdecznie zapraszają do podziwiania tej niezwykle widowiskowej dyscypliny.

Jednocześnie zwracają uwagę na zachowanie szczególnych zaleceń sanitarnych. Na trybunach MCS będzie mogło przebywać tylko 50 kibiców. Wymagane jest zakrycie twarzy (usta i nos) również w czasie przebywania na trybunach. Kolejnym wymogiem jest zajmowanie co drugiego miejsca (nie dotyczy osób zamieszkujących jedno gospodarstwo domowe). Prosi się również o dezynfekcję dłoni przed wejściem do obiektu oraz o ograniczenie przemieszania się po obiekcie do minimum koniecznego.

Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbędzie się w sobotę 17 października br., o godzinie 9.45. Gimnastyczki będą rywalizowały mniej więcej do godziny 18.00. W niedzielę zawody rozpoczną się o godzinie 10.00, a zakończenie planowane jest na godzinę 14.00.

gimnastyka mrzeżyno
Drużynowe Mistrzostwa Polski i eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady w gimnastyce artystycznej odbędą się w hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu. Foto: MCS