Medale – osiem, „życiówki” – dziewiętnaście, rekord klubu – jeden, to plon kolejnego w tym sezonie halowym udanego startu reprezentantów płotowskiego „Mokasyna”, tym razem w Halowych Mistrzostwach Województwa LDK.

W szczecińskiej hali młodsi wychowankowie płotowskiego „Mokasyna” walczyli o medale, natomiast dla starszych był to start kontrolny, a w większości rywalizowali oni w skoku wzwyż i w skoku w dal (dla biegaczy była to niezła zabawa).

Podwójnymi medalistami Mistrzostw Województwa LDK zostali Martyna Konieczko i Piotr Świtoń. Oboje swoje medale okrasili nowymi rekordami życiowymi.

Martyna wygrywając rezultatem 145 cm konkurs skoku wzwyż wywalczyła jedyny dla płotowskiej ekipy złoty medal, a do tego dołożyła srebro w skoku w dal – 4.65. Piotr zdobył dwa medale srebrne – w skoku wzwyż 145 a w skoku w dal – 4.88.

Ponadto po jednym medalu wywalczyły: Alicja Krupa, Wiktoria Sobczak i Oliwia Przybylak (wszystkie srebro), a brąz dołożyła Pola Opasała (wszystkie z „życiówkami” w skoku wzwyż). Tuż za podium w skoku w dal z nowymi rekordami życiowymi uplasowały się Natalia Bujarowicz i Alicja Krupa.

W swoim starcie pozakonkursowym bardzo dobrze spisała się starsza grupa. Wszyscy uzyskali albo swoje rekordy życiowe albo wyniki niewiele od nich słabsze.