W pierwszym meczu regionalnej okręgówki Sparta Gryfice niestety uległa na wyjeździe Flocie Świnoujście 4:0 (1:0).

Wbrew temu co sugeruje wynik, Sparta nie poddała się bez walki. W pierwszej połowie w jednym z kontrataków zawodnik gryfickiej drużyny, Maciej Rogowski, strzelił bramkę, lecz sędzia odgwizdał przewinienie. Bramkę na 1:0 Flota strzeliła dopiero z rzutu karnego w 44 minucie.  Na początku drugiej połowy po faulu na Rogowskim, sam poszkodowany mógł strzelić wyrównującego gola, lecz nie wykorzystał rzutu karnego strzelając minimalnie obok słupka. W końcówce meczu Flota przycisnęła. Najpierw w 69 minucie Mosiądz podwyższył na 2:0, a następnie w 83 i 88 minucie wynik spotkania ustalił Zięty.

Flota Świnoujście – Sparta Gryfice 4:0 (1:0)

1:0 Nowak 44′ (karny)
2:0 Mosiądz 69′