Już w najbliższą niedzielę 24.06.2018 odbędzie się tzw. “mecz o wszystko”, w którym nasi piłkarze staną naprzeciw reprezentacji Kolumbii. Na mecz w sali kinowej CRR Kapitol już można rezerwować miejsca!

Polska – Kolumbia: “Mecz o wszystko” na dużym ekranie w gryfickim kinie Kapitol!

Każdy kibic w Polsce odlicza godziny do meczu Polska – Kolumbia. Reprezentacja, by marzyć o awansie do kolejnej fazy turnieju, musi pokonać zespół z Ameryki Południowej. Emocji zatem na pewno nie zabraknie, a najlepszym sposobem by poczuć klimat meczu jest spotkanie z innymi kibicami i wspólne odśpiewanie hymnu. Fani podczas pierwszego meczu Polski na MŚ wypełnili salę kinową gryfickiego kina Kapitol po brzegi i (jak widać poniżej) nie szczędzili gardeł by wyrazić swoje poparcie dla drużyny! Mecz Polska – Kolumbia zapowiada się jeszcze lepiej!

STREFA KIBICA Kapitol, już dziś zapraszamy na następny mecz.

Opublikowany przez Krzysztof Malicki Wtorek, 19 czerwca 2018

Na niedzielne spotkanie można bezpłatnie rezerwować miejsca, a darmowe bilety są do odebrania w kasie kina.

Strefa kibica i mistrzowskie promocje.

Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol na czas mistrzostw przygotowało dla kibiców nie lada gratkę. Wszystkie mecze są do obejrzenia w strefie kibica w pubie Pod Lufą, mecze reprezentacji Polski można obejrzeć w sali kinowej, a to wszystko uzupełnione jest specjalną Ofertą Mistrzowską, w której wszystko co niezbędne do przeżywania piłkarskich emocji jest do nabycia w promocyjnych cenach.

promocja z okazji mistrzostwa świata i meczu polska - kolumbia, polska - japonia