Stowarzyszenie BMW Klub Szczecin w minioną niedzielę zorganizowało otwarcie sezonu 2021 Car Fest # 1 na lotnisku w Makowicach. W 2008 roku postanowili swoją pasję zalegalizować i wpadli na pomysł założenia klubu zrzeszającego miłośników marki BMW.

Spotykają się w różnych miejscach, a w niedzielę otwarcie sezonu odbyło się na lotnisku Makowice w Płotach.

Poza cotygodniowymi spotkaniami organizują także imprezy cykliczne.

Traktujemy je jako spotkania towarzyskie. Można poprawić technikę jazdy, dowiedzieć się więcej na temat eksploatacji samochodów, wymienić opinię i doświadczenia” – mówią członkowie Klubu BMW.

W niedzielę początek sezonu, ale wiele świetnych eventów przed nimi.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i świetną zabawę! Cieszymy się, że podzielacie razem z nami wspólną pasję do motoryzacji. Przybyliście mimo wszem obowiązującym przeciwnościom. Bardzo nas to motywuje i wiemy, że wspólnie w tym sezonie nadal będziemy tworzyli niesamowite momenty.

Dziękujemy również naszemu głównemu sponsorowi firmie Tenzi Tenzi Detailer Polska za wspieranie nas nagrodami dla naszych uczestników! Podziękowania również należą się wszystkim uczestnikom, którzy dołożyli swoją cegiełkę bezpośrednio i pośrednio uczestnicząc w wydarzeniu. Live’y z dziś rozbiły bank swoimi zasięgami. Pozdrawiamy i do zobaczenia w czerwcu.” – tak zachęcają członkowie klubu do wspólnych spotkań.

BMW Klub Szczecin

CarFest.pl