W obecnym czasie wyzwania, z jakimi mierzy się personel medyczny i niemedyczny szpitala w Gryficach, są jeszcze większe niż kiedykolwiek wcześniej.

W dobie pandemii, gdy odwiedziny bliskich są zbyt niebezpieczne, a personel szpitala można rozróżnić wyłącznie po napisach na kombinezonach, pacjenci jeszcze bardziej muszą wykazać się wyrozumiałością względem obowiązku przestrzegania procedur sanitarno-epidemiologicznych. Natomiast personel szpitala robi wszystko, aby ten okres choroby był jak najmniej uciążliwy, a powrót do zdrowia szybki. Dlatego miłym akcentem są wyrazy uznania i podziękowania, jakie pracownicy szpitala otrzymują od pacjentów.

W tym trudnym okresie szczególnie cenne są wyrazy uznania i podziękowania przesyłane przez pacjentów i ich rodziny dla personelu naszego szpitala, walczącego o zdrowie i życie chorych na COVID-19. „Wdzięczność nie potrzebuje wielkich słów” – napisał jeden z naszych pacjentów, jednak każde dobre słowo dodaje mocy do walki o ludzkie życie” – napisali na stronie szpitala medycy.

Pracownicy gryfickiej placówki leczniczej dziękują wszystkim za ciepłe słowa i miłe gesty.