Od dnia 1 czerwca br. (poniedziałek) PKS Gryfice uruchamia kolejne połączenia autobusowe. Rozkład jazdy obowiązuje w dni robocze. A oto kursy, które ruszają w poniedziałek:

  • Kołobrzeg (5:30) – Gryfice (6:45) – Nowogard (7:25) – Szczecin (08:30)
  • Trzebiatów (05:40) – Mrzeżyno (05:53) – Kołobrzeg (06:27)
  • Rewal (05:50) – Niechorze (06:00) – Karnice (06:12) – Gryfice (06:38)
  • Wołkowo (06:05) – Siedlice (06:21) – Dobra (06:35)
  • Golczewo (06:10) – Kamień Pom. (06:40)
  • Pniewo (06:15) – Wicimice (06:32) – Wyszobór (06:43) – Gryfice (06:56)
  • Dobra (06:35) – Węgorzyno (07:15) – Łobez (07:39)
  • Świdwin (06:40) – Sławoborze (06:57) – Kołobrzeg (07:45)
  • Kołobrzeg (06:40) – Gryfice (07:50) – Nowogard (08:30) – Szczecin (09:35)
  • Kamień Pom.(06:50) – Świerzno (07:06) – Gryfice (07:33)
  • Gryfice (07:35) – Karnice (07:56) – Rewal (08:14) – Pobierowo (08:25)
  • Gryfice (07:55) – Świerzno (08:19) – Kamień Pom. (08:36)
  • Pobierowo (08:30) – Niechorze (08:47) – Karnice (09:02) – Gryfice (09:30)
  • Łobez (08:35) – Radowo Małe (08:52) – Dobra (09:24) – Nowogard (09:50)
  • Kamień Pom.(09:10) – Świerzno (09:26) – Gryfice (09:53)
  • Kołobrzeg (10:10) – Sławoborze (11:11) – Świdwin (11:29)
  • Szczecin (10:10) – Nowogard (11:15) – Gryfice (11:55)
  • Gryfice (10:30) – Karnice (10:55) – Niechorze (11:07) – Pogorzelica (11:14)
  • Nowogard (11:10) – Dobra (11:50) – Łobez (12:45)
  • Gryfice (11:15) – Karnice (11:40) – Rewal (11:50) – Pobierowo (12:00)
  • Pogorzelica (11:45) – Niechorze (11:50) – Karnice (12:02) – Gryfice (12:27)
  • Pobierowo (12:15) – Gryfice (13:20) – Nowogard (14:00) – Szczecin (15:05)
  • Świdwin (12:20) – Lekowo (12:40) – Świdwin (12:55)
  • Szczecin (13:00) – Nowogard (14:03) – Gryfice (14:40) – Kołobrzeg (15:50)
  • Gryfice (13:00) – Trzebiatów (13:22) – Mrzeżyno (13:38) – Kołobrzeg (14:12)
  • Świdwin (13:05) – Sławoborze (13:21) – Rymań (13:39) – Kołobrzeg (14:17)
  • Gryfice (13:30) – Resko (14:05) – Starogard (14:17) – Łobez (14:34)
  • Łobez (14:20) – Sielsko (14:53) – Dobra (15:08) – Nowogard (15:30)
  • Kołobrzeg (14:20) – Gryfice (15:30) – Nowogard (16:10) – Szczecin (17:15)
  • Trzebiatów (15:20) – Bielikowo (15:33) – Brojce (15:46) – Gryfice (16:04)
  • Nowogard (15:50) – Dobra (16:35) – Radowo Wielkie (17:15)
  • Kołobrzeg (15:50) – Mrzeżyno (16:22) – Trzebiatów (16:35)
  • Szczecin (16:00) – Nowogard (17:13) – Gryfice (18:10) – Pobierowo (19:10)
  • Łobez.(16:00) – Starogard (16:18) – Resko (16:35) – Gryfice (17:02)
  • Gryfice (16:15) – Brojce (16:38) – Żukowo (16:53) – Trzebiatów (17:03)
  • Kołobrzeg (16:40) – Sławoborze (17:23) – Świdwin (17:39)
  • Gryfice (16:50) – Pogorzelica (17:27) – Pobierowo (17:50) – Kamień Pom. (18:12)
  • Trzebiatów (17:05) – Żukowo (17:17) – Brojce (17:26) – Gryfice (17:49)
  • Szczecin (18:15) – Nowogard (19:20) – Gryfice (20:00) – Kołobrzeg (21:15)
  • Kamień Pom.(18:25) – Golczewo (18:55)
  • Gryfice (18:30) – Wyszobór (18:43) – Wicimice (18:51) – Pniewo (19:05)
  • Pobierowo (19:10) – Pogorzelica (19:40) – Karnice (19:57) – Gryfice (20:15)

Natomiast od 6 czerwca br. (sobota) zostaną uruchomione kursy autobusów w dni wolne od pracy i szkoły. Rozkład jazdy obowiązuje w soboty.

  • Gryfice (9:30) – Nowogard (10:09) – Szczecin (11:15)
  • Kołobrzeg (10:25) – Gryfice (11:40) – Nowogard (12:20) – Szczecin (13:25)
  • Szczecin (13:00) – Nowogard (14:05) – Gryfice (14:45) – Pobierowo (15:40)
  • Pobierowo (17:10) – Niechorze (17:30) – Karnice (17:42) – Gryfice (18:07)
  • Gryfice (18:10) – Karnice (18:31) – Rewal (18:40)
  • Szczecin (18:15) – Nowogard (19:20) – Gryfice (20:00) – Kołobrzeg (21:15)
  • Rewal (19:00) – Niechorze (19:10) – Karnice (19:23) – Gryfice (19:45)

Od dnia 7 czerwca br. (niedziela) zostaną uruchomione następujące kursy:

  • Gryfice (9:30) – Nowogard (10:09)  Szczecin (11:15)
  • Kołobrzeg (10:25) – Gryfice (11:40) – Nowogard (12:20) – Szczecin (13:25)
  • Szczecin (13:00) – Nowogard (14:05) – Gryfice (14:45) – Pobierowo (15:40)
  • Pobierowo (17:10) – Niechorze (17:30) – Gryfice (18:10) – Szczecin (19:55)
  • Szczecin (18:15) – Nowogard (19:20) – Gryfice (20:00) – Kołobrzeg (21:15)
  • Szczecin (21:00) – Nowogard (22:07) – Gryfice (22:45)

Rozkład jazdy obowiązuje w niedzielę i święta.

autobus
PKS Gryfice od 1 czerwca 2020r. wznawia kolejne kursy autobusowe.