W czwartek 8 września br., w godzinach przedpołudniowych została odnaleziona 75 – letnia kobieta, mieszkanka Niechorza. Policja dziękuje za współpracę i pomoc. W poszukiwaniach udział brały również inne służby.

W czwartek 8 września w godzinach przedpołudniowych została odnaleziona 75-letnia mieszkanka Niechorza, która dzień wcześniej wyszła z mieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W poszukiwaniach udział wzięli Policjanci Komisariatu Policji w Rewalu, Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie,  Komisariatu Policji w Trzebiatowie, Posterunku Policji w Płotach oraz Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Oprócz funkcjonariuszy Policji w działaniach poszukiwawczych udział wzięli Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej tj. 142 Batalionu Lekkiej Piechoty w Trzebiatowie, Funkcjonariusze Straży Granicznej, Grupa Poszukiwawcza WOPR z Białogardu, Straż Leśna oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Niechorza, Pobierowa i Karnic.

W trakcie poszukiwań wykorzystano również kłady, kamery termowizyjne, noktowizyjne, drona, oraz psa służbowego. W efekcie tych działań kobieta została odnaleziona.

Policja dziękuje za współpracę i pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia 75-latki.

Poprzedni artykułWFOŚiGW dofinansował strażaków
Następny artykułPowiatowo – Gminne Święto Plonów w Gryficach