Powiat Gryficki bardzo głośno gra z WOŚP. 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej  Pomocy będzie huczny, a licytacje gorące, bo też jest co licytować. Starostwo miało kilka fajnych pomysłów i wcieliło je w życie. W tym roku na licytacje trafiło między innymi morsowanie w Pogorzelicy w towarzystwie Członków Zarządu Powiatu Gryfickiego zakończone wspólnym ogniskiem oraz Fotel Wicestarosty na jeden dzień.

Morsowanie to zdrowa i dająca wiele radości dyscyplina. Zanurzanie w zimnej wodzie uwalnia endorfiny zwane hormonami szczęścia, a jeszcze w takim towarzystwie.

Morsowanie w Pogorzelicy w towarzystwie Członków Zarządu Powiatu Gryfickiego zakończone wspólnym ogniskiem jest do wylicytowania. Termin spotkania do uzgodnienia. Morsowanie to doskonała forma zadbania o zdrowie i regenerację. W zasadzie dla morsowania nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Przyjmuje się, że przygodę można zacząć już w wieku 3-4 lat i kontynuować do późnej starości. Morsowanie prowadzi nie tylko do wyleczenia różnych chorób, lecz przede wszystkim może być stosowane jako działanie profilaktyczne – np. w przypadku chorób serca i układu krążenia.

https://allegro.pl/…/morsowanie-z-zarzadem-powiatu…

Powiat wośp
Powiat Gryficki gra z WOŚP. Foto: Starostwo Powiatowe

Drugim fajnym „gadżetem” do wygrania jest Fotel Wicestarosty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda dzień z życia Gospodarza Powiatu Gryfickiego, poznać z bliska funkcjonowanie urzędu Starostwa Powiatowego w Gryficach oraz podległych jednostek weź udział w aukcji. Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak przekazuje na aukcję 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzień w swoim gabinecie.

Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę będzie mogła umówionego dnia między innymi zasiąść w fotelu wicestarosty, zapoznać się z funkcjonowaniem struktur samorządu powiatowego. Dla zwycięzcy przewidziana jest również niespodzianka!

Wicestarosta Gryficki Waldemar Wawrzyniak serdecznie zaprasza do udziału w aukcji!

https://allegro.pl/…/dzien-w-fotelu-wicestarosty…

Powiat wośp
Licytuj fotel Wicestarosty Powiatu Gryfickiego. Foto: Starostwo Powiatowe

Tradycyjnie już, jak co roku, z orkiestrą Jurka Owsiaka gra Gryf Arena w Gryficach. 

Zespół Gryf Areny serdecznie zaprasza do udziału w akcji i poleca licytację “KOSZULKI Z AUTOGRAFEM Piotra Gruszki” – Wicemistrza Świata, Mistrza Europy, polskiego siatkarza i trenera.

Koszulka z autografem Piotra Gruszki z meczu 21. Finału WOŚP Olsztyn – Warszawa. Podarowana została z myślą wsparcia tej szlachetnej akcji w Powiecie Gryfickim. Koszulka to niepowtarzalna pamiątka dla każdego fana piłki siatkowej, a licytując ją można pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Na koszulce autograf Piotra Gruszki!

https://allegro.pl/…/koszulka-z-autografem-piotra…

Jak widać warto wziąć udział w licytacjach i przyłączyć się do wielkiego polskiego grania dla tych, którzy każdego roku bardzo liczą na naszą pomoc.

Powiat wośp
Licytuj koszulkę z autografem Piotra Gruszki. Foto: Starostwo Powiatowe