W marcu tego roku w walce wieczoru Babilon Boxing Show Łukasz Stanioch wygrał z  Hadillahem Mohoumadim w kategorii super średniej. Gala Babilon Boxing Show odbyła się 25 marca br. w Ożarowie Mazowieckim. Teraz zmierzy się z Khorenem Gevorem.

Pochodzący z Pobierowa pięściarz wagi półciężkiej, były młodzieżowy Mistrz Polski z 2016 roku, wielokrotny medalista oraz członek Kadry Narodowej w boksie olimpijskim, 30 września br., Łukasz Stanioch w 10-rundowej walce wieczoru na gali w Bielsku-Białej, zmierzy się z byłym mistrzem Europy i pretendentem do światowych tytułów Khorenem Gevorem.

W sobotę 10 września br., w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyło się spotkanie z Łukaszem Staniochem, w którym uczestniczył Ryszard Chmielowicz – starosta powiatu, Waldemar Wawrzyniak – wicestarosta oraz Łukasz Czyrny – członek Zarządu Powiatu Gryfickiego. Zawodowy bokser pochodzący z Pobierowa opowiedział między innymi o swoich przygotowaniach do walki z Khorenem Gevorem, którą stoczy 30 września podczas gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wygrany pojedynek.

Poprzedni artykułGmina Rewal. Uruchomiono nowe połączenia autobusowe
Następny artykułWielki sukces gryfickich „Tarantul” we włoskim Pesaro