W miniony piątek szkoły prowadzone przez Powiat Gryficki zakończyły oficjalnie rok szkolny 2021/2022, a kadra i uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek. Przed młodzieżą dwa miesiące wakacji.

Zakończenie roku w szkołach prowadzonych przez Powiat Gryficki jak zawsze było uroczyste. W każdej placówce wspólnie z uczniami i gronem pedagogicznym żegnali rok wytężonej pracy przedstawiciele powiatu. W uroczystościach uczestniczyli między innymi: Artur Łącki – poseł na Sejm RP, Ryszard Chmielowicz – starosta Powiatu Gryfickiego, Waldemar Wawrzyniak – wicestarosta, członkowie Zarządu Powiatu: Renata Teresa Korek, Łukasz Czyrny, Marian Maliński oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Marta Zinowik.

Goście w swoich wystąpieniach gratulowali uczniom osiągniętych wyników w nauce i życzyli bezpiecznego wypoczynku. Chwilę później wręczano nagrody i świadectwa z tzw. czerwonym paskiem najlepszym uczniom. Były też dyplomy i wyróżnienia za udział w konkursach, olimpiadach, za osiągnięcia sportowe oraz frekwencję.

Pracowity rok szkolny dobiegł końca, a uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek. Wspaniałych wakacji życzymy wszystkim uczniom.

POŻEGNALI SZKOŁĘ
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Foto: Starostwo Powiatowe
Poprzedni artykułAkt oskarżenia przeciwko sprawcy wypadku drogowego
Następny artykułNietypowy bieg z RunGryfem